Regular .Net developer

Poszukujemy programistów/-ek .NET (Core) do pracy nad projektami dla naszych Klientów. Dążymy do płaskiej struktury organizacyjnej, dlatego nie ma u nas złożonej drabinki przełożonych i podwładnych. Pracujemy w małych zespołach, w których zdanie każdej osoby ma znaczenie.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie systemów
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych wydań aplikacji i systemów
  • Dbanie o test coverage
  • Wykonywanie code-review (z czasem)

Wymagania:

  • Dobra znajomość C# (.NET Core 3.1+), Entity Framework
  • Dobra znajomość SQL, zwłaszcza w wydaniu MS SQL Server (2016+), wiedza czym jest ACID, transakcyjność
  • Umiejętność pisania unit testów
  • Znajomość wzorców projektowych, min. CQRS, DI
  • Znajomość metodologii SOLID
  • Dobra znajomość REST API
  • Umiejętność czytania i współtworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość GIT

Mile widziane:

  • Znajomość systemów kolejkowania wiadomości: RabbitMQ, NSQ lub Azure Event Bus
  • Znajomość Dockera
  • SignalR lub SocketIO
  • Znajomość Postmana oraz umiejętność pisania testów za jego pomocą
  • Znajomość wiedza z zakresu CI/CD
  • Umiejętność pisania i wdrażania aplikacji w architekturze rozproszonej (mikroserwisy)

Czego my poszukujemy u Ciebie?

  • Komunikatywności, poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole - projekty realizujemy w zespole, gdzie atmosfera pracy jest najważniejsza, dlatego ważne jest, abyś potrafił/a odnaleźć z nami wspólny język
  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem
  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań
  • Inicjatywy i dokładności
  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań

Oferujemy:

  • Kontakt B2B lub UOP do wyboru
  • Elastyczne godziny pracy
  • Elastyczna forma pracy: stacjonarnie, hybrydowo lub 100% zdalnie
  • Pracę w firmie z własnymi, dobrze rozwiniętymi projektami, a także przy nowo powstających aplikacjach dla naszych klientów
  • Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami
  • Agile'owe narzędzia i podejście do prowadzenia projektów (np. ClickUp, Trello)
  • Wsparcie ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania
  • Możliwość wpływu na kształt aplikacji od strony wymagań biznesowych oraz architektury wprowadzanych rozwiązań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Udział w szkoleniach, eventach firmowych
  • Środowe pizze, inne przekąski w biurze